שירותי תמיכה ומחשוב לעסקים

הפתרון המושלם לעסקים קטנים

יוניקס מציעה שירותי מחשוב ותמיכה טכנית מותאמים במיוחד לעסקים קטנים. אנו מתחייבים להעניק שירות ברמה הכי גבוהה, יחס אישי ופתרון תקלות מהיר ומקצועי.

בנוסף אנו מציעים פתרון חודשי – ריטיינר במגוון מסלולים בהתאמה אישית לפי צרכי העסק.

שירותי מחשוב לעסקים שאנו מספקים:

תמיכה טכנית בטלפון ועל ידי שליטה מרחוק – תמיכה מרחוק על ידי טכנאי לצורך פתרון תקלות. במידה ויש אפשרות אנו מתחברים למחשב של הלקוח על מנת לפתור את התקלה במהירות הגבוהה ביותר האפשרית. במידה ולא ניתן להתחבר למחשב מרחוק אנו נותנים תמיכה טלפונית. במידה והתקלה לא נפתרה מרחוק אנו מתאמים הגעת טכנאי לאתר הלקוח בהקדם האפשרי.

טיפול במחשבים אטיים ומיצוי מלא של יכולות המחשב – חשוב מאוד לטפל במחשב באופן שוטף ולבצע ניקוי מחשב לפחות פעם בחצי שנה. ניתן לבצע ניקוי מחשב לתוכנות והסרת וירוסים על ידי תמיכה מרחוק או ניקוי מלא למחשבים נייחים הכולל גם ניקוי פיסי פנימי של רכיבי המחשב.

מציאת פתרונות יצירתיים לייעול העבודה בסביבה הממוחשבת – שדרוג ושיפור סביבת העבודה הממוחשבת. לדוגמא: שיתוף קבצים ברשת הפנימית/ תכנת השתלטות מרחוק לעבודה מהבית/ שיפור מהירות הרשת/ הוספת מסך שני לעמדת עבודה וכד’.

ביקור של טכנאי במשרד לפתרון תקלות רשת, חומרה, תכנה, מדפסות ועוד – הזמנת טכנאי לאתר הלקוח לפי קריאה וללא התחייבות לצורך פתרון תקלות, שדרוג המחשבים, התקנות חומרה או ציוד וכד’.

התאמה, מכירה והתקנה של מחשבים, תוכנות וציוד היקפי – בעת רכישת מחשב חדש או ציוד היקפי אנו מספקים במקביל לרכישת המוצרים גם שירות מקצועי ברמה גבוהה של אספקה והתקנה באתר הלקוח.

שירותי מעבדה – החלפה של רכיבי מחשב תקולים או שדרוג של המחשב על ידי החלפת רכיבים פנימיים, הוספת זיכרון ועוד.

גיבוי של קבצים חשובים – אנו מציעים מגוון פתרונות גיבוי לשמירה על חומרים חשובים. גיבוי קבצים הינו “ביטוח” למקרה של אבדן מידע כתוצאה מכניסת וירוס למחשב, תקלת חומרה, תקלת תוכנה ועוד. ניתן לבצע גיבוי בענן, גיבוי אוטומטי על ידי הארד-דיסק חיצוני ועוד.

הטכנאים שלנו עומדים לרשותכם לטיפול בכל תקלה במענה המהיר ככל האפשר.

שעת טכנאי באתר הלקוחעבודה של טכנאי באתר הלקוח לצורך: פתרון תקלות (חומרהתוכנה), תחזוקה שוטפת, שדרוגים, ייעוץ ועוד.199 ש”ח(שעה או חלק ממנה)
חצי שעה התחברות מרחוקתמיכה טכנית על ידי התחברות מרחוק או טלפונית לצורך פתרון תקלות (תוכנה בלבד), תחזוקה שוטפת, שדרוגים, ייעוץ ועוד.99 ש”ח(חצי שעה או חלק ממנה)

פתרון חודשי

פתרון חודשי ללקוחות שרוצים שקט נפשי בעסק ופתרון בעיות מהיר לכל תקלה וצורך בשירות. ראה חבילות מנוי חודשי

מחשב חדש לעסק

שירות של אספקה והתקנה בבית העסק תוך שימת דגש על צרכי העסק.  ראה מחשב חדש לעסק

הדרכות מחשבים

הדרכות מחשבים פרטיות בבית הלקוח או במשרד למתחילים ולמתקדמים.

Call Now Button
צור קשר
close slider

לקביעת פגישה, קבלת הצעת מחיר או לכל שאלה

× דבר איתנו ב- WhatsApp