מחשבים מקצועיים

יוניקס פתרונות מחשוב לעסקים

יוניקס מעניקה ללקוחותיה שירות של מכירת מחשבים מקצועיים וציוד היקפי, הכולל ייעוץ והתאמה, מכירה, אספקה והתקנה.

אנו מוכרים מחשבים נייחים וניידים ברמות שונות, מחשבי PC ומחשבי MAC, תוכנות אופיס ואנטי-וירוס, מסכי מחשב, מקלדות ועכברים, מדפסות דיו ולייזר, רכיבי מחשב פנימיים (חומרה), כוננים חיצוניים ועוד.

אנו מתאימים לכל לקוח מחשב לפי הצרכים הספציפיים שלו, החל ממחשבים בסיסיים לצרכי משרד ועד למחשבים מקצועיים ברמות שונות לצורך עריכת וידאו, גרפיקה, עריכת סאונד, עיצוב תעשייתי וכד’.

למשל:

גרפיקאים – דרישות המערכת של מחשב גרפיקה מקצועי לעבודה בסטודיו עם תוכנות כגון Photoshop,  Illustrator ודומיהן כוללות בין היתר כרטיס מסך חיצוני איכותי.

עורכי סאונד ווידאומחשב לעריכת וידאו או מחשב לעריכת סאונד לעבודה עם תוכנות כמו After Effects או Cubase חשוב שיגיע עם כמות זיכרון RAM גדולה.

תלתיסטים ואנימטוריםמחשב לצרכי רינדור או עבודה על תוכנות תלת-מימד חשוב שיהיה לו מעבד חזק.

במידה ועובדים עם תוכנות המשתמשות ב – “Real Time” חשוב להוסיף גם כרטיס מסך מקצועי.

בנוסף להתאמת המחשב אנו יודעים להתאים את סביבת העבודה הממוחשבת לצרכי העסק גם מבחינת ציוד היקפי.

למשל:

לגרפיקאים או תלתיסטים חשוב שיהיה בנוסף למפרט המחשב: מסך באיכות תצוגה גבוהה וטווח צבעים רחב, עכבר מקצועי עם רמת דיוק גבוהה ומגוון לחצנים. במידה ורוצים גם מדפסת, אז רצוי שתהיה עם איכות הדפסה גבוהה, דיוק צבעים ושילוב של סורק ברזולוציה גבוהה.

למחשב עריכת סאונד מומלץ להוסיף כרטיס קול חיצוני ברמה גבוהה ורמקולים מקצועיים.

ישנם תחומים שיש צורך לחבר שני מחשבים לעמדה אחת או לחילופין לחבר שני מסכים למחשב אחד. במקרים כאלו אנו מספקים את הציוד הנדרש ומבצעים את ההתקנה וההגדרה באתר הלקוח.

בעת הרכישה אנו מספקים במקביל לייעוץ ומכירה גם שירות מקצועי ברמה גבוהה של אספקה והתקנה בבית העסק, העברת חומרים מהמחשב הישן והתקנה של תוכנות. כל זאת בדגש על צרכי הלקוח.

אנו עובדים עם יבואנים מהגדולים בארץ על מנת לספק ללקוחותינו מוצרים ברמה גבוהה, שירות ואחריות מצויינים ומחירים הוגנים בהתאם לשוק.

לפני רכישת מחשב חדש מומלץ לקרוא את המאמר “מדריך לרכישת מחשב חדש לעסק“.

Call Now Button
צור קשר
close slider

לקביעת פגישה, קבלת הצעת מחיר או לכל שאלה

× דבר איתנו ב- WhatsApp